بشکه پلی اتیلن؛ هرآنچه از یک بسته‌بندی صنعتی انتظار دارید

بشکه پلی اتیلن چیست

در زمانه‌ی ما آن‌قدر استفاده از بشکه‌های پلاستیکی زیاد شده که می‌توان گفت این محفظه‌ها پرکاربردترین نوع بسته‌بندی صنعتی در دنیا هستند. اغلب موارد استفاده از بشکه پلی اتیلن در مقیاس صنعتی است. با این حال، استفاده از آن‌ها در محیط‌های غیرصنعتی و کوچک هم آن‌قدر شایع شده که امکان ندارد تا به حال کسی چشمش به این محفظه‌های استوانه‌ای آبی‌رنگ نیفتاده باشد.

اگر صاحب کسب‌وکاری بزرگ یا کوچکید و می‌خواهید از بشکه‌های پلاستیکی استفاده کنید، بهترین انتخاب را کرده‌اید. با این حال، این بشکه‌ها بر خلاف ظاهر ساده‌‌شان، ریزه‌کاری‌های زیادی دارند. از متریال و استانداردهای خاص‌شان گرفته، تا کاربردها و مزایای فوق‌العاده‌شان. پس اگر می‌خواهید انتخاب‌تان دقیق‌تر و حساب‌شده‌تر باشد، چند دقیقه‌ای کنار ما باشید تا تمام این ریزه‌کاری‌ها را با شما در میان بگذاریم.

بشکه پلی اتیلن چیست؟

بشکه پلی اتیلن که با عنوان بشکه پلاستیکی نیز شناخته می‌شود، بشکه‌ای صنعتی است که برای حمل و نقل و نگهداری انواع محصولات به کار می‌رود. مزیت این بشکه‌ها آن‌قدر زیاد است که استفاده از آن‌ها در صنایع بزرگ و کوچک و حتی کسب‌وکارهای بسیار خرد طرفداران زیادی دارد.

در تهیه این محصولات استانداردهای دقیقی درباره‌ی قطر دیواره، ارتفاع، وزن، ظرفیت داخلی، عدم نشتی و… وجود دارد که باید به‌طور دقیق رعایت شوند.

بشکه پلی اتیلن
بشکه پلی اتیلن چیست

بشکه پلی اتیلن چه کاربردهایی دارد؟

از این نوع بشکه‌ها می‌توان در مصارف خانگی و تجاری و همچنین برای نگهداری از انواع بسیار مختلفی از محصولات جامد و مایع استفاده کرد.

اکثر بشکه‌های پلاستیکی عموما از مواد پلی اتیلن باکیفیت ساخته می‌شوند. در نتیجه، بسیار مستحکم، بادوام و مطابق با استانداردها و مقررات تعیین‌شده سازمان ملل و دستور‌العمل بسته‌بندی مواد ساخته می‌شوند. به همینل دلیل است که در بسیاری از صنایع کاربردهای متنوع و زیادی دارند.

در ادامه، به بعضی از مهم‌ترین کاربردهای این محفظه‌ی پرطرفدار اشاره می‌کنیم.

1- محصولات غذایی

اصول بهداشتی و حفظ سلامتی محصول از مهم‌ترین فاکتورهای بسته‌بندی و حمل‌و‌نقل در مواد غذایی است. بشکه پلی اتیلن یا پلاستیکی می‌تواند گزینه‌ی بسیار مناسبی برای این کار باشد. البته این بشکه‌ها باید Food Grade و دارای نشان سیب سلامت باشند تا بتوان مواد غذایی را در آن‌ها ذخیره کرد.

پارت پارس وین یکی از پیشگامان در اخذ گواهی بهداشت در صنعت بسته‌بندی حجیم بوده است تا پاسخگوی این نیاز مهم در امر ترانزیت مواد و محصولات غذایی و بهداشتی باشد. بشکه پارت‌پارس‌وین دارای نماد Food Grade و سیب سلامت است. این بشکه‌ها خودرنگ بوده و نیاز به اپوکسی و کاور ندارند.

2- محصولات دارویی

داروها موادی با حساسیت بالا هستند. چرا که با سلامت ما سروکار دارند. پس در بسته‌بندی و حمل‌ونقل آن‌ها هم باید حساسیت‌های زیادی به خرج داد. همان‌طور که در مورد قبلی گفتیم، بشکه پلی اتیلن با داشتن استانداردهای خاصی می‌تواند گزینه‌ی بسیار خوبی برای ذخیره‌سازی و حمل‌ونقل مواد دارویی باشد.

از آن جا که عموم مخزن‌های پلاستیکی از پلی اتیلن با وزن مولکولی بالا ساخته می‌شوند، برای این هدف بسیار مناسب‌اند. علاوه بر این، آن‌ها می‌توانند به‌خوبی از محصولات غذایی و دارویی در برابر آلودگی و اثرات زیست‌محیطی محافظت کنند.

پارت پارس وین با داشتن استانداردهای لازم و پروانه‌ی بهداشت، بشکه‌های کاملا مناسبی را برای این کاربرد تولید می‌کند.

3- محصولات شیمیایی و پتروشیمی

مهم‌ترین دغدغه‌ی صنایع در جابه‌جایی محصولات شیمیایی و پتروشیمی، جنس ظروف و مخازن است. چرا که این مواد می‌توانند به‌راحتی با ظروف خود واکنش نشان دهند. یکی از مزیت‌های مهم بشکه پلی اتیلن خاصیت ضدخوردگی آن است. به عبارت دیگر، پلی اتیلن با مواد شیمیایی واکنش نشان نمی‌دهد و انتخاب بسیار خوبی برای ذخیره‌سازی آن‌ها است. همچنین دوام بالای این بشکه‌ها باعث شده است تا برای ذخیره‌سازی و جابه‌جایی مواد شیمیایی بی‌رقیب باشند.

4- مدیریت پسماندهای خطرناک

زباله‌های صنعتی بسیار خطرناک‌اند. به همین دلیل باید در جمع‌آوری، مدیریت و دفع این نوع زباله‌ها بسیار توجه کرد. در غیر این صورت، اثرات زیست‌محیطی بسیار خطرناکی دامنگیر جامعه خواهد شد. بشکه پلی اتیلن به عنوان محفظه‌ای کارآمد و ایمن، راهکار ایدئالی برای جمع‌آوری و دفع زباله‌های صنعتی به شمار می‌رود. به این ترتیب، جلوی هرگونه خطری مثل آلودگی محیطی و از بین رفتن حیوانات بومی گرفته می‌شود.

انواع مختلف بشکه پلی اتیلن چیست؟

انواع بسیار زیادی برای این بشکه‌ها وجود دارد. البته با توجه به معیارهای مختلفی می‌توان بشکه‌های پلی اتیلن را تقسیم‌بندی کرد. در ادامه، بعضی از این تقسیم‌بندی‌ها را مشاهده می‌کنید.

بشکه پلی اتیلن
انوا بشکه پلی اتیلن

1. رنگ‌بندی

بشکه پلی اتیلن در رنگ‌های متفاوتی تولید و عرضه می‌شود. اکثر این مخازن پلی اتیلنی از رنگدانه‌های آبی ساخته می‌شوند. این‌گونه محفظه‌های پلاستیکی در صنایع برای ذخیره کردن مواد غذایی و سایر محصولات بسیار پرکاربرد هستند. همان‌طور که گفته شد، رنگ آبی این محفظه‌ها نسبت به اشعه‌های مضر نور خورشید مقاوم‌ترند و باعث فاسد شدن مواد غذایی، دارویی، آرایشی و… نمی‌شوند.

برخی از آن‌ها به‌گونه‌ای ساخته می‌شوند که محتویات درون آن دیده شود و کاملاً مشخص باشد که تا چه سطحی پر شده است. از معایب این نوع آن است که جلوی اشعه فرابنفش را نمی‌گیرد و برای ذخیره کردن محصولات در فضای باز مناسب نیست.

برخی از آن‌ها نیز به رنگ مشکی ساخته می‌شوند. عموما از بشکه‌های مشکی برای ذخیره مواد غذایی استفاده نمی‌شود.

2. دهانه باز

درب بشکه‌های دهانه‌باز قابل‌برداشتن است و دسترسی به محتویات درون محفظه امکان‌پذیر است. از این نوع بشکه برای حمل و نقل محصولات جامد، پودری و خشک استفاده می‌شود. بشکه‌های دهانه‌باز برای نگه‌داری و حمل‌ و نقل محصولات دارویی و محصولی که در صورت نشتی به بیرون، برای محیط زیست آسیب‌زا نیست، استفاده می‌شود.

3. دهانه بسته

بشکه دهانه بسته برای جابجایی مایعات مناسب است. بر روی در این نوع بشکه‌ها دو سوراخ وجود دارد. یکی از آن‌ها منفذی برای خروج محتویات درون محفظه است و دیگری به عنوان هواگیر عمل می‌کند. در زمان جابجایی محصولات، این دو سوراخ را به خوبی مهر و موم می‌کنند.

اگر می‌خواهید حین جابجایی محصولات از عدم نشتی مواد به بیرون اطمینان کامل داشته باشید، تهیه نوع دهانه بسته این بشکه‌ها برای شما مناسب‌تر است.

معرفی بشکه‌های پلاستیکی پارت پارس وین

بشکه پلی اتیلن دهانه باز و دهانه بسته چه تقاوتی دارند؟

شاید برای شما سوال شود که تفاوت بشکه‌های دهانه باز و دهانه بسته در چه چیزهایی است. در ادامه‌ی این مطلب، به این سوال جواب خواهیم داد.

1- کاربرد

همان‌طور که اشاره شد، بشکه‌های دهانه بسته برای ذخیره‌سازی آب و مایعات استفاده می‌شود. از طرف دیگر، انواع دهانه باز برای نگه‌داری محصولات خشک به کار می‌رود. هرچند گاهی از آن‌ها برای نگه‌داری محصولات مایع نیز استفاده می‌شود.

2. راحتی در حین استفاده

از آن‌جا که در بشکه دهانه به‌راحتی باز می‌شود و قابل‌جابه‌جایی است، ورود و خروج محصولات به داخل آن‌ها بسیار راحت ‌تر است. در حالی که برای ورود و خروج مواد از انواع دهانه بسته باید از انواع پمپ‌ها یا دو شاخه‌ها استفاده کرد.

3. استفاده مجدد

از نظر قابلیت استفاده مجدد، انواع دهانه باز، بهترین نوع هستند. شما می‌توانید به‌راحتی درب بشکه‌های دهانه باز را بردارید و آن‌ها را تمیز کنید. در نتیجه، می‌توانید بسته به کسب‌وکار خود دوباره آن‌ها را با محصولات جدید پر کنید و دوباره سر آن را بسته و مهر و موم کنید.

استفاده از بشکه پلی اتیلن چه مزایایی دارد؟

ویژگی‌ها و دلایل زیادی وجود دارد که استفاده از بشکه پلی اتیلن را به انتخابی کارآمد، به‌صرفه و مناسب تبدیل کرده است.

بشکه های پلاستیکی به دلیل عدم حساسیت به خورندگی و قابلیت نگهداری بدون آسیب انواع مواد به مدت طولانی، طرفداران بیشتری دارند.

خوب است بدانید که این بشکه ها فشار درونی زیادی را تحمل می‌کنند که این موضوع آن‌ها را برای جابجایی مقدار زیاد محصولات، مقرون به صرفه کرده است.

از همه مهم‌تر، شما می‌توانید بدون نگرانی از این محفظه‌های پلاستیکی برای ذخیره‌سازی طولانی‌مدت محصولات (خشک یا مایع) در فضای باز و زیر نور خورشید استفاده کنید. چرا که این مخزن‌ها کاملا در برابر اشعه‌ی فرابنفش خورشید مقاوم‌اند.

این نوع بشکه وزن سبکی دارد و از نظر اقتصادی مناسب‌تر از بشکه فلزی است.

بشکه پلی اتیلن در برابر مواد شیمیایی و تغییرات PH محتویات درون محفظه مقاوم است و در صورت تماس با محتویات درون بشکه دچار تغییر و یا آسیب نمی ­شود.

بشکه پلی اتیلن
بشکه پلی اتیلن

1. تنوع بسیار بالا در اندازه

حجم بشکه پلی اتیلن می‌تواند با توجه به نیاز کارفرما، متفاوت باشد. این بشکه‌ها عموماً از ده لیتر تا چند صد لیتر تولید و عرضه می‌شوند. برخی شرکت‌های موفق قادراند این مخزن‌های پلاستیکی را با تنوع بیشتری تولید کنند.

برای مثال شرکت پارت پارس وین تنوع بسیار بالایی از بشکه‌های پلاستیکی صنعتی را (از ده لیتر تا هزار لیتر)، با سرعت تولید بسیار بالایی در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. این تنوع محصول و سرعت بالا در تولید، ویژگی بی‌نظیری است که پارت پارس وین را از رقبای خود متمایز می‌کند.

به‌طورکلی، تنوع بالا در حجم بشکه های صنعتی یکی از مزیت‌های مهم برای صنایع بزرگ و کوچک به حساب می‌آید.

2. محافظت کامل محصول حین جابجایی

از مزایای خرید بشکه پلی اتیلن، عدم نشتی آن است. به این معنی که اجازه نمی‌دهد بخار آب از آن عبور کند. این ویژگی برای جابجایی محصولاتی که نشتی و بیرون ریختن‌شان برای محیط زیست خطرناک است، بسیار کارآمد است.

3. تنوع زیاد در شکل و قالب‌بندی

برخی بشکه‌های پلاستیکی به‌ صورت مکعبی طراحی شده‌‌اند. این نکته برای تسهیل حمل ‌و نقل بسیار کمک‌کننده است. بدیهی است اشکال مکعبی را بسیار راحت‌تر می‌توان در کانتینرها جا داد. چرا که وقتی در کنار هم چیده می‌شوند، بین آن‌ها فضای خالی‌ای باقی نمی‌ماند.

پارت پارس وین، تولیدکننده انواع بشکه‌های صنعتی، برای اولین بار در ایران این قابلیت شگفت‌انگیز، یعنی تولید و ارائه‌ی بشکه‌های مکعبی، را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار داده است.

4. تنوع بالا در ضخامت و رنگ

به دلیل تنوع بالای پلی اتیلن، می‌توان بشکه‌های پلی اتیلن را در رنگ‌ها و ضخامت‌های گوناگون تولید و استفاده کرد.

5. وزن بسیار پایین

همان‌طور که می دانید، بشکه های رایج برای حمل و نقل، فولادی و پلاستیکی هستند. از آن‌جا که فولاد وزن بیشتری دارد، منجر به افزایش هزینه‌های حمل و نقل می‌شود. در حالی که بشکه‌های پلاستیکی از این نظر بسیار به‌صرفه‌تراند.

6. بازدهی بیشتر از نظر اقتصادی

بشکه پلی اتیلن مانع نفوذ رطوبت و واکنش با محتویات درون محفظه می‌شود. این موضوع باعث کاهش خسارات احتمالی وارد بر محصول خواهد شد.

با استفاده از محصولات شرکت پارت پارس وین حتی می‌توانید بیشتر از آنچه فکرش را می‌کنید در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید این شرکت با کار کردن روی تیراژ بالا و سود کم محصولات خود را با قیمتی بسیار مناسب‌تر ارائه خواهد داد.

7. دوام بسیار بالا

این بشکه ها دوام زیادی دارند و در برابر تأثیرات خارجی بسیار مقاوم‌اند. این موضوع باعث می‌شود محتویات درون محفظه به‌خوبی حفظ شود. همچنین این بشکه‌ها در برابر مواد خورنده مقاومت بالایی دارند.

استحکام بالای این بشکه‌ها آن را کاندید مناسبی جهت حمل و نقل محصول شما می‌کند. به‌علاوه، بشکه پلی اتیلن ساختار محافظ بسیار خوبی در برابر رطوبت به حساب می‌آید.

حتما می‌دانید که اشعه‌های مضر خورشید، خصوصا اشعه ماوراءبنفش، به بسیاری از محصولات، به‌ویژه محصولات غذایی، آسیب خواهد زد. این محفظه‌های پلی‌اتیلنی در برابر اشعه ماوراءبنفش مقاومت بالایی دارند و از محصولات به‌خوبی محافظت می‌کنند. توجه کنید اگر آن‌‌ها را به‌صورت طولانی‌مدت در معرض گرمای نور خورشید قرار دهید، گرما را جذب خواهند کرد و ممکن است از این طریق به مواد درون آن آسیب برسد.

8. قابل بازیافت هستند

این بشکه‌ها به‌راحتی قابل بازیافت هستند و می‌توان پس از استفاده، کاربری آن را تغییر داد و به شکل‌های دیگری از آن استفاده کرد.

9. عدم نشت

یکی از امکانات مهم بشکه‌های پلی اتیلن توانایی آن در حفظ مایعات است. شما می‌توانید بدون نگرانی از نشت این محفظه‌‌های پلاستیکی به‌راحتی محصولات مایع را در آن نگهداری و حمل کنید. حتی وقتی مطمئنید در حین حمل‌ونقل، تکان می‌خورند.

10. قابلیت استفاده مجدد

این ظروف پرکاربرد، به شکلی طراحی شده‌‌اند که می‌توانند به‌خوبی از محصولات شما مراقبت کنند و حتی می‌توان چندین‌بار از آن‌ها استفاده کرد. اگر دیگر به آن‌‌ها نیازی نداشته باشید، به‌‌راحتی می‌توانید آن‌ها را تمیز کنید و دوباره بفروشید.

بشکه پلی اتیلن یا فلزی، کدام بهتر است؟

در کنار بشکه‌های پلاستیکی، بشکه‌های فلزی هم در صنایع مختلف کاربرد دارند. اما کاربرد بشکه‌های پلاستیکی به مراتب بیشتر است. در ادامه، این دو نوع بشکه را باهم مقایسه می‌کنیم تا متوجه شویم چرا اغلب مشتریان، بشکه پلی اتیلن را به بشکه فلزی ترجیح می‌دهند.

بشکه پلی اتیلن
بشکه های پلی اتیلن

1- قیمت پایین‌تر

قیمت بشکه پلی اتیلن نسبت به بشکه‌های فلزی پایین‌تر است. این موضوع می‌تواند هزینه‌های حمل و نقل را تا حد زیادی کاهش دهد.

2- عدم واکنش‌پذیری با محتویات بشکه

بشکه‌های پلی اتیلنی در برابر انواع مواد شیمیایی مقاوم‌اند و با آن‌ها واکنش نمی‌دهند. اما امکان خورندگی با محصولات شیمیایی در بشکه‌های فلزی وجود دارد. چرا که با مواد شیمیایی درون محفظه واکنش می‌دهند.

اگر برای نگهداری و یا حمل و نقل آب و دیگر مایعات از بشکه‌های صنعتی استفاده می کنید، به خاطر داشته باشید که احتمال آلوده شدن و یا تغییر عطر و طعم مایعات درون بشکه فولادی وجود دارد. اما بشکه‌هایی که از پلی اتیلن ساخته می‌شوند آب را بدون تغییر نگهداری می‌کنند.

3- طول عمر بیشتر

این موضوع باعث می‌شود که بشکه‌های فلزی طول عمر پایین‌تری داشته باشند. اما بشکه‌های پلی اتیلنی مقاومت بالایی در برابر تغییرات دارند. به همین دلیل، طول عمر آن‌ها بیشتر است.

4- حمل و نقل راحت‌تر

همچنین به دلیل وزن بالایی که دارند، حمل و نقل آن‌ها مشکل است. اما بشکه پلی اتیلن به دلیل وزن سبک، حمل و نقل راحتی دارد.

5- مقاومت بالاتر و قابل تعمیر بودن

بشکه های پلی اتیلنی در برابر فشارها مقاوم هستند و در صورت ضربه، امکان تعمیر در آن‌ها وجود دارد. اما بشکه‌های فلزی در برابر فشارهای بالا مقاومت کمی دارند و اگر با ضربه تغییر شکل دهند، امکان تعمیر وجود ندارد و کارایی خود را از دست می‌دهند.

عوامل مؤثر در تعیین قیمت بشکه پلی اتیلن

در تعیین قیمت بشکه‌های پلاستیکی عوامل متعددی دخالت دارد. بعضی از این موارد را می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

  • حجم و اندازه
  • وزن
  • رنگ
  • متریال به‌کاررفته
  • تیراژ تولید

بشکه پلی اتیلن به چه شکل‌هایی تولید می‌شود؟

اغلب بشکه‌های پلاستیکی به شکل استوانه تولید می‌شوند. قرن‌ها بود که تصور همه‌ی ما از بشکه، یک محفظه‌ی استوانه‌ای بود. تا اینکه چند دهه قبل، تحولی در دستگاه‌های ساخت بشکه‌ی پلاستیکی به وجود آمد که امکان تغییر شکل قالب از استوانه‌ای به مکعبی را می‌داد.

پارت پارس وین این نوآوری را برای اولین‌بار در ایران اجرا و به نام خود ثبت کرد و همچنین به تولید انبوه رساند. مزایای بشکه‌های مکعبی آن‌قدر زیاد بود که خیلی زود مشتریان زیادی در صنایع بزرگ و کوچک پیدا کرد. بعضی از این مزایا عبارت‌اند از:

1- صرفه‌جویی اقتصادی در حمل و نقل

بشکه‌های مکعبی وقتی کنار هم قرار می‌گیرند، حجم کمتری اشغال می‌کنند. چرا که کاملا به هم می‌چسبند و فضای خالی‌ای بین‌شان باقی نمی‌ماند.

2- اشغال حجم کمتر در انبارسازی

در بالا توضیح دادیم که چرا بشکه‌های مکعبی حجم کمتری اشغال می‌کنند. این مزیت هم در حمل و نقل به نفع شما خواهد بود و هم در انبارکردن محصولات.

3- ایجاد ظاهر و شکلی خاص برای برند شما

چشم مشتریان همیشه به بشکه‌های استوانه‌ای عادت دارد. بنابراین با دیدن بشکه‌های مکعبی، توجه‌شان جلب خواهد شد. پس بشکه‌های مکعبی می‌توانند جذابیت و تاثیرگذاری بسته‌بندی شما را بیشتر کنند.

چرا بشکه‌های پلی اتیلن عمدتا آبی‌رنگ هستند؟

اکثر بشکه‌های پلی اتیلن به رنگ آبی تولید می‌شوند. معمولا قیمت بشکه‌های پلاستیکی آبی کمی بیشتر از رنگ‌های دیگر است.

جلبک‌ها در نور خورشید رشد می‌کنند و بشکه‌هایی که برای انتقال مواد غذایی ساخته می‌شوند باید در برابر اشعه‌های فرابنفش مقاوم باشند. رنگ آبی به دلیل مقاوم بودن در برابر نور خورشید، به رنگی استاندارد برای نگهداری مواد غذایی تبدیل شده است. بشکه‌های آبی‌رنگ حتی در برابر گرد و غبار نیز مقاوم‌اند.

بشکه پلی اتیلن
کارخانه پارت پارس وین تولیدکننده بشکه های پلی اتیلن

نقش بشکه‌های پلی اتیلن در حفظ محیط ‌زیست چیست؟

 بشکه‌های پلاستیکی عموماً قابل بازیافت و حتی استفاده مجددا هستند. به همین دلیل، یکی از مفیدترین روش‌های بسته‌بندی برای حفظ سلامت محیط زیست به شمار می‌روند.

از طرف دیگر بسیاری از پسماندها صنعتی بسیار خطرناک‌اند و یکی از ظروف مناسب برای جمع کردن این پسماندها بشکه‌ پلی اتیلن صنعتی است. چرا که می‌تواند بدون این‌که به محیط صدمه بزند، پسماندهای خطرناک را از محل دور کرده و منتقل کند.

پارت پارس وین، انتخابی مطمئن و به‌صرفه

پارت پارس وین، به دلیل داشتن تجربه‌ی زیاد در تولید بشکه و گالن صنعتی به‌خوبی نیاز مخاطبان خود و دیگر مصرف‌کنندگان را درک کرده است. به همین دلیل، توجه زیادی به به دغدغه‌ی مصرف‌کنندگان، یعنی بالابردن کیفیت و پایین‌آوردن هزینه‌ها، داشته است.

نوآوری در ساخت بشکه‌ها و مخازن پلاستیکی توسط پارت پارس وین، این امکان را برای صنایع بزرگ فراهم کرده تا با خرید بشکه مکعبی پلاستیکی بتوانند صرفه‌جویی چشم‌گیری در هزینه‌های حمل‌ونقل و انبارداری خود داشته باشند. به‌علاوه، قیمت بشکه صنعتی مکعبی تفاوتی با نوع استوانه‌ای آن نداشته و حتی در هنگام خرید هم هزینه‌ای اضافی برای مشتریان نخواهد داشت.

 

معرفی پارت پارس وین

یکی از مزایای بی‌نظیر پارت پارس وین، تولید بشکه‌های صنعتی از 10 لیتر تا 1000 لیتر با تیراژ بسیار بالا در کمترین زمان ممکن است.

این کارخانه با تقویت کیفیت محصول، احتمال آسیب در حین حمل و نقل را کاهش داده و همچنین با داشتن پروانه بهداشتی، بشکه مخصوص جابجایی مواد غذایی را نیز ارائه می‌دهد.

برای استفاده از خدمات و محصولات، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی معرفی‌شده در سایت، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

بشکه‌های پلاستیکی در چه سایزهایی تولید می‌شوند؟

بشکه‌های پلاستیکی استوانه‌ای در سایزهای 10 تا 220 لیتر و بشکه‌های مکعبی پلاستیکی در سایزهای 35، 45 و 65 لیتر تولید می‌شوند.

برای جلوگیری از زنگ زدگی بشکه‌های فلزی چکار کنیم؟

حتما در فضاهای خشک و مسقف نگهداری شوند.

بشکه‌های پلاستیکی قابلیت استفاده مجدد را دارند؟

بله، بشکه‌های پلاستیکی قابلیت شستشو و استفاده مجدد را دارند. می‌توانید برای نگهداری موادغذایی، شیمیایی و ... بارها و بارها از آنها استفاده کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *